“قوانین و مقررات”

“فروشگاه سوپاترا”

استفاده از فروشگاه اینترنتی سوپاترا به هر شکل، به معنای آگاهی و قبول شرایط مندرج در این بخش است؛ از این رو خواهشمند است موارد زیر را مطالعه فرمایید. توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل همه شرایط و قوانین این فروشگاه از سوی کاربر است و شرایط و قوانین مندرج، به عنوان توافق‏‌های قبلی به حساب می آید. اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی سوپاترا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط خواهد بود.

“حریم خصوصی”

حفاظت از اطلاعات شما در سوپاترا برای ما اهمیت بسیاری دارد، بنابراین اطلاعاتی که توسط شما در سوپاترا ثبت می‌شود، اعم از نام، آدرس یا شماره تماس، تنها برای فرآیندهای تعریف شده در خدمات وب سایت مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و هرگونه استفاده از این اطلاعات در چارچوب قانون جمهوری اسلامی است. هرگونه بازدید شما از وب‌سایت -مگر در زمان لاگین شدن- به صورت فرد ناشناس ثبت خواهد شد. سوپاترا ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سوپاترا را لغو کنند. ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش شود. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، سوپاترا می‌تواند از نمایش آن جلوگیری نماید. سوپاترا تضمین می کند هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و همچنین اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

“ثبت و پردازش سفارش”

سوپاترا پس از ثبت سفارش توسط مشتری حداکثر ظرف ۲۴ ساعت سفارشات خود را تحویل سیستم حمل و نقل می‌دهد. در هر مرحله از سفارش وضعیت آن را از طریق سیستم اطلاع‌رسانی ایمیلی و پیامکی به مشتری اطلاع داده می‌شود.

هزینه حمل ونقل

در فروشگاه سوپاترا هزینه حمل برای تمامی کالاها به سراسر کشور رایگان می باشد.

بازگشت کالا

مشتری می تواند ظرف مدت 3 روز پس از دریافت سفارش کالای خود را تحت شرایط زیر مرجوع کند :

۱-کالا کاملا سالم باشد.

۲-حداکثر 3 روز مهلت انصراف و عودت وجود دارد.

۳-هرگونه خرابی ایجاد شده در محصول شامل عودت و انصراف نمی شود.

در صورت وجود شرایط فوق کالا استرداد می گردد و مبلغ فاکتور ظرف مدت ۳ روز کاری به حساب مشتری بازگردانده می شود.

تنها هزینه عودت و انصراف از کالا فقط هزینه حمل و بازپس گیری کالا می باشد.

“نکات خرید کالای آرایشی بهداشتی”

در مورد کالاهای آرایشی و بهداشتی، مشتری باید قبل از استفاده، اطلاعات لازم در خصوص ویژگی ها و کاربرد این دسته از کالاها را شخصاً و یا با مشاوره از متخصصین مربوطه در اختیار داشته باشد؛ لازم به توضیح است مشخصات فنی مندرج در فروشگاه سوپاترا بر اساس اطلاعات درج شده روی کالا ثبت گردیده است. یادآوری این نکته ضروری است که در کالاهای آرایشی ممکن است رنگ نمایش داده شده در وبسایت تطابق کامل با رنگ واقعی کالا نداشته باشد و لازم است مشتری با آشنایی از رنگ مورد نظر به سفارش کالا اقدام کند.

“تبصره 1”

چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، سوپاترا حق دارد سفارش را باطل کند.